Marc Dorcel Wanderful - masażer punktu G (czarny)

Jeżeli chcesz odkryć wyjątkowe pokłady rozkoszy, których nie dane Ci było jeszcze dosięgnąć to unikalny masażer Wanderful od marki Marc Dorcel jest produktem, który koniecznie powinnaś wypróbować. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić kobiecie maksymalną przyjemność podczas łóżkowych zabaw.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Marc Dorcel Wanderful - masażer dla każdej kobiety!

Producent wyposażył ten wyjątkowy masażer w kilka trybów pracy, dzięki czemu każda kobieta, która będzie z niego korzystać, znajdzie ustawienie, które da jej rozkosz, której potrzebuje.
Wyjątkowa główka pokryta silikonem jest elementem, dzięki któremu wyjątkowe wibracje produkowane przez silnik tej zabawki są przenoszone na miejsca intymne użytkowniczki. Cały gadżet pokryty jest hipoalergicznym silikonem, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny w kontakcie ze skórą.
Marka Marc Dorcel słynie na całym świecie z wysokiej jakości swoich produktów. Nic więc dziwnego, że wspomniany masażer Wanderful jest uznawany za produkt premium - ma wszystkie cechy luksusowego gadżetu erotycznego.

Marc Dorcel Wanderful - opinie klientek

Przez długi czas szukałam wibratora lub masażera, który zapewni mi wyjątkowe doznania. W końcu udało mi się znaleźć wyjątkowy produkt, jakim jest Wanderful od Marc Dorcel i jestem nim zachwycona.


Daria

Dzięki odkryciu Wanderful udało mi się na nowo rozpalić w sobie erotyczny ogień. Wcześniej niewiele zabawek dawało mi jakąkolwiek satysfakcję jednak Wanderful przekroczył wszelkie moje oczekiwania.


Monika

Używałam w swoim życiu już kilku masażerów różnych marek, jednak dopiero Wanderful od Marc Dorcel dał mi to, czego poszukiwałam w zabawkach tego typu już od dawna. Zakup tego gadżetu to był po prostu strzał w dziesiątkę.


Ewelina