Łóżka szpitalne - oferta, cena, opinie

Okres rekonwalescencji to szczególny czas, podczas którego należy zapewnić pacjentowi maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Aby się to udało, warto dobrać łóżko szpitalne jak najbardziej dostosowane do jego potrzeb. W asortymencie sklepu medycznego Ronomed znajdziesz wiele modeli łóżek szpitalnych przeznaczonych do opieki standardowej, ale także ponadstandardowej. Sklep oferuje łóżka rehabilitacyjne, do intensywnej terapii, bariatryczne czy łóżeczka dziecięce. Łóżka cechują się doskonałą jakością wykonania i wytrzymałością.

Łóżka szpitalne
obrazek prezentujacy

Łóżka szpitalne - Dlaczego warto?

W wielu placówkach medycznych odchodzi się od klasycznych łóżek, które nie zawierają żadnych dodatkowych funkcji. O ofercie sklepu Ronomed znajdziesz łóżka, które dzięki możliwości ich regulacji zagwarantują pacjentowi wygodę, tym samym ułatwiając mu powrót do zdrowia. Sprawnie wyregulujesz ich wysokość, a także ustawisz odpowiednie podparcie pleców bądź ud pacjenta. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi pracę personelu medycznego. Ronomed w swoim asortymencie oferuje łóżka, które łączą w sobie w innowacyjne mechanizmy sterujące z nowoczesnym designem.

Łóżka szpitalne - Gdzie kupić?

Szukasz łóżek szpitalnych, które bez problemu poradzą sobie z większymi obciążeniami? Zależy Ci, aby posiadały one cechy zgodne z wysokimi wymaganiami obecnie występującej opieki szpitalnej? A może chcesz, aby łóżka posiadały intuicyjny i przyjazny dla pacjenta system elektrycznego sterowania? W sklepie internetowym Ronomed znajdziesz najwyższej klasy łóżka szpitalne, które za sprawą wykorzystania najlepszych materiałów do ich produkcji wyróżniają się trwałością oraz posiadają szereg funkcji sprawiających, że pobyt w placówce medycznej jest przyjemniejszy.

Łóżka szpitalne - Cena

Łóżka szpitalne oferowane przez sklep medyczny Ronomed pochodzą od renomowanych producentów, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale - dzięki temu łóżka wyposażone są także dodatkowe akcesoria takie jak stoliki czy tace do potraw. Spełniają one wszelkie niezbędne normy prawne oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Kupując łóżka szpitalne oferowane przez Ronomed nabywasz najwyższą jakość mebli medycznych w atrakcyjnej cenie. Jest to inwestycja w wysoki poziom funkcjonalności, nowoczesny design i komfort swoich pacjentów.

Wyposażyłem moją klinikę w łóżka szpitalne pochodzące ze sklepu Ronomed i to była świetna decyzja. Regularnie dostaję wiadomości od moich pacjentek, że łóżka są bardzo wygodne, dzięki czemu umilają czas spędzony na rekonwalescencji. Beata: Najwyższą jakość łóżek szpitalnych z tego sklepu widać na pierwszy rzut oka. Łóżka solidne, stabilne i wytrzymałe. Sterowanie nimi jest proste, co nie raz docenili pacjenci. Ogromny plus za ich łatwe czyszczenie i dezynfekowanie.

Andrzej

Najwyższą jakość łóżek szpitalnych z tego sklepu widać na pierwszy rzut oka. Łóżka solidne, stabilne i wytrzymałe. Sterowanie nimi jest proste, co nie raz docenili pacjenci. Ogromny plus za ich łatwe czyszczenie i dezynfekowanie.

Beata

Łóżka do intensywnej terapii zakupione w Ronomed są stabilne i odporne na uszkodzenia. Wygodne kółka umożliwiają ich jazdę po korytarzach, łóżka posiadają także intuicyjny system sterowania. Produkt na miarę wysokich oczekiwań, polecam.

Marek

Łóżka dziecięce Teddy zamówiłam w kilku kolorach aby nieco rozweselić oddział dziecięcy i sprawić aby był on przyjaźniejszy dla naszych młodych pacjentów. Była to świetna decyzja, od teraz oddział prezentuje się lepiej a dzieci chętniej spędzają czas w swoich łóżkach.

Marta